ALARM OSP ZALASOWA!!! 03/2024

12.04.2024 / 19:08

Zalasowa ul. Karpacka, Sportowa, K. Wielkiego – Plama substancji ropopochodnej.

SiS: GBARt OSP Zalasowa, Policja

ODSZEDŁ NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ

Z przykrością informujemy, że wczoraj po długiej i ciężkiej chorobie zmarł druh Dariusz Dziatkiewicz, który przez wiele lat był czynnym strażakiem naszej jednostki.

Uczestniczył w wielu akcjach ratowniczo-gasniczych, uroczystościach kościelnych i patriotycznych.

Przez wiele lat pracy społecznej dał się poznać jako kolega pełen optymizmu i uśmiechu, wzorowy ratownik zawsze chętny nieść pomoc.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Tuchowie, 13 kwietnia w Kaplicy Cmentarnej o godzinie 14:30.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI.

ELIMINACJE POWIATOWE OTWP

Wczoraj 5 kwietnia w Komendzie Powiatowej PSP w Tarnowie odbyły się eliminacje powiatowe Otwartego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W turnieju wzięli udział zwycięzcy eliminacji gminnych z całego powiatu tarnowskiego.

Naszą gminę reprezentowali Filip Zgłobiś z OSP Lubcza oraz Aleksandra Piórkowska i Mateusz Zalas z naszej jednostki.

Z wielką przyjemnością informujemy iż nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze, wykazując się ogromną wiedzą pożarniczą.

Ola i Mateusz w swoich kategoriach wiekowych zajęli czwarte miejsca, Filip zajął drugie miejsce w najmłodszej grupie i uzyskał awans do eliminacji wojewódzkich.

Wielkie gratulacje dla całej „Trójki” za wyniki i zaangażowanie w przygotowania do turnieju.

Filipowi życzymy powodzenia i kolejnych sukcesów

SOBOTNIE ZAJĘCIA MDP i DDP

Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy od wzięcia udziału w corocznej akcji sprzątania naszej miejscowości.

Tradycyjnie sprzątaliśmy Maziarnie i młodsza grupa ul.Bukową.

Po sprzątaniu wycieczka leśna ścieżka edukacyjną, zajęcia z ratownictwa medycznego i na koniec ognisko.

Kolejna sobota na plus Dzięki Wszystkim za kawał dobrej roboty